Aktualności

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Aktualności

Lista zastępstw na dzień 2018-04-19 (czwartek):

Kategoria:

Lista zastępstw na dzień 2018-04-19 (czwartek):

 nb. US

3. MZ – IP zast.

4. 3a – AZ ndz.

nb. MS

1. 1c – na 855

4. 1b – Kr z wt. 24.04.2018 z 7g.

6. SD – lekcja nie odbędzie się

nb. AB

1. MZ – na 855 JU zast. na 2g.

(zamiast j. ang. na 1 g. historia na 2 g.)

2. 3bc – AD dwie grupy

3. 2c – EK cała klasa

 nb. MW

1. 2a – Sb

5. 1ab – KG dwie grupy

7. 3abc – KG dwie grupy

Lista zastępstw na dzień 2018-04-18 (środa):

Kategoria:

Lista zastępstw na dzień 2018-04-18 (środa):

nb. AM

1. 1a – na 8 55

2. 3ab – EK dwie grupy

3. 2ab – AD dwie klasy

4. 1ab – AB dwie grupy

nb. KG

6. 1a – JS całość

7. 3ac – JS całość

nb. MW

2. 2a – Sb

6. 1ab – JS całość

7. 3abc – JS całość

8. HŁ – do domu

nb. ŁB

1. 2c – na 8 55

3. 3a – JU zast. (SD w innym terminie)

5. 3c – AC zast.

6. 3b – MI razem z 2b

7. 2a – do domu

WYNIKI V REGIONALNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „MAKROKOSMOS. TAJEMNICE PRZYRODY”

Kategoria:

WYNIKI V REGIONALNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „MAKROKOSMOS. TAJEMNICE PRZYRODY”

  Komisja konkursowa V Regionalnego Konkursu Fotograficznego „Makrokosmos. Tajemnice przyrody” w składzie:

  1. Danuta Korczyńska – pracownik Nadleśnictwa Sobibór,
  2. Włodzimierz Czeżyk – komendant Straży Leśnej Nadleśnictwa Włodawa,
  3. Andrzej Różycki – pracownik Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie,
  4. Mieczysław Tokarski – prezes PTTK Oddział we Włodawie,
  5. Renata Sidoruk – nauczyciel bibliotekarz w I LO im. T. Kościuszki we Włodawie,
  6. Michał Ignatiuk – nauczyciel biologii w ww. szkole,

informuje, że dn. 12.04.2018 r. dokonała oceny prac uczestników konkursu. Udział w nim wzięło 20 uczniów szkół gimnazjalnych powiatu włodawskiego i powiatów ościennych oraz 48 uczniów naszego liceum.

W wyniku obrad jury laureatami konkursu zostali:

I. Poziom gimnazjalny:

  1. miejsce Lidia Kawiak - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie
  2. miejsce Marek Sakowicz – Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie
  3. miejsce Aleksandra Grzywaczewska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Brusie

Wyróżnienie:

Ada Makarewicz - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Nagroda specjalna Nadleśniczego Nadleśnictwa Sobibór:

Natalia Bartnicka – Zespół Szkół – Gimnazjum w Urszulinie

II. Poziom ponadgimnazjalny:

  1. miejsce Daria Makarewicz kl. I C
  2. miejsce Damian Zarczuk kl. I B
  3. miejsce Marek Pruniewicz kl. II C

Wyróżnienie:

Magdalena Nowicka kl. II B

Nagroda specjalna Nadleśniczego Nadleśnictwa Sobibór:

Patryk Chomontowski kl. II A.

Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom!

   Jednocześnie Komitet Organizacyjny konkursu zaprasza wszystkich laureatów i ich opiekunów na uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 25.04.2018 r. o godz.11:00 podczas Dnia Otwartego w naszym liceum.

Makarewicz D 1

  Serdecznie zapraszamy!

 Komitet Organizacyjny

Lista zastępstw na dzień 2018-04-17 (wtorek):

Kategoria:

Lista zastępstw na dzień 2018-04-17 (wtorek):

nb. Sb

1. 2a – gr. na 855

2. MZ – RS zast. na 1 g.

4. 1c – RS zast.

6. 2c – AH zast.

nb. KE

6. 1b – KR z 7 godz.

7. 1c – do domu

Lista zastępstw na dzień 2018-04-13 (piątek):

Kategoria:

Lista zastępstw na dzień 2018-04-13 (piątek):

nb. MP

1. 1a – na 855

3. 2a– EP cała klasa

4. 1b – MS

5. SD – lekcja nie odbędzie się

7. 1a – do domu