Pierwsze koty za płoty, czyli Otrzęsiny 2018 w naszym internacie

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Internat

Kategoria:

   Ostatnio w naszym internacie odbyły się Otrzęsiny naszych nowych kolegów i koleżanek. Imprezę przygotowały nasze maturzystki z pokoju 29 z małą pomocą kolegów i wychowawców. Dziewczęta zaoferowały naszym „kociakom” bardzo ambitne zadania, na przykład jedzenie bitej śmietany bez użycia rąk, „kociej” kanapki, rysowanie karykatur wychowawców czy ułożenie i wykonanie piosenki o naszym internacie do znanych melodii. Nowicjusze musieli też zdać egzamin – odpowiedzieć na trudne i podchwytliwe pytania dotyczące życia w internacie. Jednak ze wszystkimi zadaniami poradzili sobie doskonale. Potem nastąpiła wiekopomna chwila – nowi mieszkańcy złożyli  przysięgę:

„My tegoroczne kociaki,

chociaż nie wiemy z jakiej paki.

Serdecznie dziś przysięgamy,

że bardzo się postaramy:

być fajni, grzeczni, mili,

byście nas tutaj lubili.

I jako te grzeczne dzieci

będziemy wynosić śmieci.

Ścielić swoje  łóżeczko,

podpisywać jogurty i mleczko.

Wypełniać obowiązki nasze

i respektować opinie Wasze.

Tak nam dopomóżcie wychowawcy!”

   Na koniec jeszcze jednogłośnie wybrano tegoroczną parę królewską internatu. Królową została Julka Żyszkowska, a królem – Adrian Dźwigała. A po kolacji była dyskoteka, na której młodzież wspaniale się bawiła. Tańców i śmiechu było tam co niemiara!

   Impreza okazała się bardzo udana. Wszyscy miło spędzili czas, w ciepłej i rodzinnej, jak przystało na nasz internat, atmosferze!