POWIATOWY KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Wiadomości

Kategoria:

Szanowni Państwo,

I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie serdecznie zaprasza młodzież III klas szkół gimnazjalnych z powiatu miasta Włodawy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas po raz szesnasty konkursie języka angielskiego o nazwie “ENGLISH LANGUAGE COMPETITION”. Konkurs odbędzie się  12 kwietnia 2018 roku o godz. 10.15, w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki we Włodawie.
  Mamy ogromną nadzieję, że udział w organizowanym przez nas konkursie będzie ciekawą propozycją dla tych uczniów, którzy są szczególnie zainteresowani nauką języka angielskiego. Zachęcamy wszystkich nauczycieli, a za ich pośrednictwem uczniów do spróbowania swoich sił w rywalizacji z rówieśnikami naszego regionu.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 2018”. Zgłoszenia do konkursu prosimy nadsyłać do dnia 5 kwietnia 2018 roku. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu języka angielskiego  znajdą Państwo w załączniku.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na zgłoszenia.


mgr Anna Daniluk
(koordynator konkursu)
tel. 502362200

POBIERZ regulamin konkursu

POBIERZ   załącznik