ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM DLA GIMNAZJALISTÓW

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Wiadomości

Kategoria:

Szanowni Państwo,

I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie serdecznie zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych z powiatu i miasta Włodawy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie matematycznym.

            Celem konkursu jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów gimnazjum oraz nawiązanie współpracy pomiędzy nauczycielami I LO i nauczycielami matematyki w szkołach gimnazjalnych. Konkurs daje uczniom także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jeszcze przed egzaminem gimnazjalnym.

Mamy ogromną nadzieję, że udział w organizowanym przez nas konkursie będzie ciekawą propozycją dla tych uczniów, którzy są szczególnie zainteresowani matematyką. Zachęcamy wszystkich nauczycieli, a za ich pośrednictwem - uczniów do spróbowania swoich sił w rywalizacji z rówieśnikami naszego regionu.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem konkursu, dołączonym do niniejszego zaproszenia.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres koordynatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila ”Konkurs matematyczny dla gimnazjalistów”. Zgłoszenia do konkursu prosimy nadsyłać do dnia 5 kwietnia 2018 roku. Dodatkowe pytania można kierować na podany wyżej adres mailowy.

Konkurs odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku o godz. 9:00, w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki we Włodawie.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na zgłoszenia.

mgr Iwona Pyra-Mecka

(koordynator konkursu)

POBIERZ regulamin konkursu

POBIERZ   załącznik