SUKCESY KOŚCIUSZKOWCÓW W XV POWIATOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM DLA MŁODZIEŻY!

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Wiadomości

Kategoria:

            23 kwietnia b.r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie odbył się finał XV Powiatowego Konkursu Czytelniczego Dla Młodzieży „Demony współczesności w twórczości Anny Onichimowskiej”. W finale rywalizowało ze sobą 32 uczniów z siedmiu szkół naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Michaluk z kl. III c, Julia Kunz z kl. II c, Klaudia Romańczuk z kl. II c, Patrycja Izdebska z kl. II c oraz Tomasz Kiryczuk z kl. II c.

           Doskonała znajomość szczegółów przeczytanych lektur, niesamowita pamięć i wysoka motywacja sprawiły, że uczennice naszej szkoły - Justyna i Julia uzyskały bardzo dobre wyniki i otrzymały wyróżnienia. Za tak świetne przygotowanie nasze laureatki zostały uhonorowane dyplomami i cennymi, bardzo atrakcyjnymi nagrodami – bonami na zakupy w Empiku, zaś reszta młodzieży – nowościami czytelniczymi. Nasze gratulacje!

          A wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu już za rok!

RS

kcz