Dla: # Razem na Święta

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Wiadomości

Kategoria:

Jarmarkowy zawrót głowy

W ramach akcji „Razem na Święta” organizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej młodzież naszej szkoły.razemnaswieta1

 Młodzież naszej szkoły (I LO im. T. Kościuszki we Włodawie) wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami prowadzącymi w szkole program stypendialny „Stypendia św. Mikołaja” ( we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja) przeprowadziła 5 i 6 grudnia br. Szkolny Jarmark Świętego Mikołaja. Dochód z Jarmarku wspomoże stypendialne konto przyszłorocznych stypendystów naszej szkoły, czyli zdolnych, ambitnych, aktywnych społecznie uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności, a stypendia dają szansę na dalszą edukację i spełnienie marzeń.

Nie byłoby jarmarku, gdyby nie ofiarodawcy- społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie. Na stołach jarmarkowych  znalazły się różne ciekawe przedmioty codziennego użytku, ozdoby choinkowe i nie tylko, kartki świąteczne, zabawki, trofea sportowe nauczyciela wych. fizycznego, wspaniałe ciasta upieczone przez: p. wicedyrektor, przez uczniów klasy I A(SP) z p. wychowawczynią, specjały od organizatorów i wiele innych.

            Jarmark to wspaniała okazja do budowania dobrego humoru i więzi między nami, okazja do dzielenia się, do bycia razem w dobrej sprawie!

Organizatorzy

jarmarkSM19