TALENTY PLASTYCZNE „KOŚCIUSZKOWCÓW” DOCENIONE!

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Wiadomości

Kategoria:

   Z radością informujemy, że dziewięć naszych uczennic: Aleksandra Dragan z kl. III C, Julia Okońska z kl. I A3, Milena Chenclewska z kl. I A3, Patrycja Radowska z kl. I A4,  Wiktoria Lis z kl. I B3, Oliwia Wałecka z kl. I B3, Sylwia Winiarczyk z kl. I C3, Dominika Grad z kl. I C3 i Olga Kuźmiuk z kl. I C4 reprezentowało naszą szkołę w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza oraz poetów awangardy lubelskiej” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

   Jury konkursowe doceniło prace naszych trzech dziewcząt: Oliwii Wałeckiej z kl. I B3 (zajęła 2. miejsce), Sylwii Winiarczyk z kl. I C3 i Aleksandry Dragan z kl. III C (zostały zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej).

   Serdecznie Wam dziękujemy za liczny udział w konkursie oraz przygotowanie pięknych i oryginalnych prac. Zachęcamy Was do dalszego doskonalenia talentów i uzdolnień oraz poznawania tekstów poetyckich polskich twórców.

   Gratulujemy wszystkim sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

RS