„Chcemy być tacy sami… zajęcia pozalekcyjne ze Stowarzyszeniem LEPSZE JUTRO”

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Wiadomości

Kategoria:

Szanowni Państwo

Partnerzy Projektu

           Z przyjemnością informujemy, iż w projekcie „Chcemy być tacy sami… zajęcia pozalekcyjne ze Stowarzyszeniem LEPSZE JUTRO”, dofinansowanym przez Fundację PZU w ramach Programu Z Fundacją PZU po lekcjach/2020, w ramach zadania Wycieczki historyczno - krajoznawcze "W poszukiwaniu śladów historii" organizujemy wycieczki dla niepełnosprawnych uczniów z opiekunami.

                 Przesyłamy Państwu materiały dotyczące realizacji pierwszej wycieczki "Śladami Św. Jana Pawła II" (Wadowice - Ludźmierz - Zakopane /3 dni).

Bardzo prosimy o rozpropagowanie tego przedsięwzięcia wśród potencjalnych uczestników (uczniów niepełnosprawnych Waszej szkoły i ich rodziców), w tym umieszczenie informacji na Waszej stronie internetowej. W załączeniu materiały informacyjne.

            Osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie ponoszą tylko koszty wpisowego w wysokości 100 zł/osoba (nr konta do wpłat podany zostanie zainteresowanym). Wyjazd finansowany jest ze środków Fundacji PZU oraz innych zgromadzonych przez Stowarzyszenie LEPSZE JUTRO.

Zapewniamy:

  1. ciekawy program wycieczki;
  2. 3 noclegi w Domu Pielgrzyma u Ojców Paulinów na Bachledówce;
  3. wyżywienie podczas wyjazdu (3 dni /śniadanie i obiadokolacja);
  4. usługi przewodnickie;
  5. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, na ciuchcię po Wadowicach oraz bilet na Gubałówkę;
  6. ubezpieczenie NWW.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce, o kolejnych propozycjach poinformujemy wkrótce.

            Osoba do kontaktu: prezes stowarzyszenia, Marzena Poprawska, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 665 101 236.

 Zarząd Stowarzyszenia LEPSZE JUTRO 

PLAKATwyjazd do Zakopanego