„Komputer od Świętego Mikołaja” dla uczennic „Kościuszki”

Szkolna 1
22-200 Włodawa

informacje

Wiadomości

Kategoria:

I LO im. T. Kościuszki we Włodawie od lat uczestniczy w ogólnopolskim programie stypendialnym prowadzonym przez Fundację Świętego Mikołaja.

Nasza szkoła jest jedną z 50-ciu w Polsce, którą zakwalifikowano do udziału w akcji „Komputer od Świętego Mikołaja”. Akcja ta została zorganizowana niezależnie od prowadzonego programu. Fundacja Świętego Mikołaja dzięki hojności firmy IG Knowhow Limited (która ofiarowała 100 komputerów uczniom wybranych szkół) przekazała jako darowiznę 2 laptopy uczniom rekomendowanym przez naszą szkołę. Serdecznie dziękujemy i życzymy obdarowanym użytkownikom szczególnie owocnej pracy- zwłaszcza w okresie zdalnego nauczania!

Ogólnopolski program stypendialny prowadzony przez Fundację Świętego Mikołaja https://stypendia.mikolaj.org.pl/ przeznaczony jest dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Absolwenci i społeczność lokalna, fundując stypendium, dają obecnym uczniom naszej szkoły niezwykle ważną szansę na dalszą edukację i spełnienie marzeń.